• Chytrá e-mobilita pro práci

  Chytrá e-mobilita pro práci

  Na trhu se nenachází srovnatelný produkt elektromobility. Více...
 • Dotace na alternativní pohon

  Dotace na alternativní pohon

  Inovace je naší hnací silou ve vývoji elektrických užitkových vozidel. Více...
 • Skutečná síla, čistě elektricky

  Skutečná síla, čistě elektricky

  Zažijte praktickou všestrannost pro náročnou každodenní práci. Více...
 • Elektrický výkon, extra velký

  Elektrický výkon, extra velký

  Zažijte praktickou všestrannost pro náročnou každodenní práci. Více...
 • Elektricky v městském provozu

  Elektricky v městském provozu

  Zažijte výkon s vysokou užitečnou hmotností pro náročnou každodenní práci. Více...
 • Elektricky přes město s vysokou užitečnou hmotností

  Elektricky přes město s vysokou užitečnou hmotností

  Zažijte výkon s vysokou užitečnou nosností pro náročnou každodenní práci. Více...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

hybrid-100-ws-icona

CHYTRÁ E-MOBILITA PRO PRÁCI
Inspirováno přírodou

Industralizace a mobilita nás dnes staví před globální výzvy. Obzvláště v městských centrech již vznikají problémy v oblasti znečištění životního prostředí a hluku. Kromě toho je nutné pečlivé zacházení s přírodními zdroji na naší planetě.

Je naší povinností poskytnout řešení, která zajistí budoucnost pro budoucí generace. Všichni naši zaměstnanci přebírají tuto odpovědnost.  Při vývoji a výrobě klademe velký důraz na recyklaci materiálů zajišťujících zejména lehkost, robustnost a efektivitu.
Tato velká inovace spočívá v inteligentním spojení všech těchto faktorů s chytrým řešením.

Společnost StreetScooter vytvořila řešení pro sektor užitkových vozidel a dnes je předním dodavatelem čistě elektrických užitkových vozidel v Německu.

hybrid-100-ws-icona

ENGINEERING
Rozvoj inteligentních řešení
Naším posláním je vždy vyvíjet chytrá řešení, která sladí ekonomiku a ekologii.
U toho se můžeme naučit mnoho z přírody, kterou chceme šetřit prostřednictvím našich řešení
.

trojuhbily-down-GREEN

Konstruktivní

V úzké spolupráci s RWTH Aachen a s využitím nejmodernějších počítačových technologií, inovativních materiálů, stejně jako budoucích výrobních procesů orientovaných na budoucnost, vyvíjí se elektrické vozy se sníženou pohotovostní hmotností a maximální užitečnou hmotností.

Modulární

Konstrukce vozidel StreetScooter je chytrá a přizpůsobená Vašim individuálním potřebám. Je jedno jestli pro své potřeby zvažujete skříňovou nástavbu, valník nebo speciální nástavbu.
 

Robustní

Vytvořeno pro náročný pracovní den – to charakterizuje všechny elektromobily StreetScooter navzdory lehkým konstrukcím a modulárním koncepcím. Modulární systém také umožňuje rychlé a snadné opravy.


Efektivní

Na základě dlouholetých zkušeností s vývojem, StreetScooter neustále optimalizuje dojezd, užitečné zatížení, objem a náklady na Vaše různá užití jako například pro doručovací službu společnosti Deutsche Post DHL Group.

hybrid-100-ws-icona

PŮSOBIVÁ KOMBINACE EKOLOGIE A EKONOMIE
Ochrana klimatu ve světě
trojuhbily-down-GREEN

Elektromobily poskytují centralizované řešení pro ochranu klimatu ve světě. StreetScooter přeměňuje vozový park na elektrická vozidla – protože nabízíme všechny služby z jediného zdroje. 

Na vývojovém a výrobním místě v německém městě Aachen spolupracují inženýři úzce se všemi oblastmi služeb. StreetScooter není tradiční automobilová společnost z doby benzínových a dieselových motorů. Jsme již chytrý a průkopnický výrobce elektrických užitkových vozidel. Od založení společnosti v roce 2010 jsme se ve společnosti StreetScooter soustředili na poskytování čistě elektrických vozidel pro každodenní práci, které jsou určeny společnostem, obcím a institucím. Od rozvoje vlastní sériové výroby až po Powermanagement je naším cílem: propojení ekologie s ekonomikou pro skutečný každodenní život v řízení vozového parku. 

Chcete vytvářet koncepty vozidel bez CO2 a zefektivnit ochranu klimatu? Pak jsme osvědčeným řešením. Jako společnost skupiny Deutsche Post DHL jsme vyvinuli elektrické vozidlo pro náročnou poštovní činnost, které je v sériové výrobě od roku 2015 a je denně testováno na dodávce u Deutsche Post DHL Group. Naše e-užitkové vozidlo WORK přesvědčuje každý den v tvrdém poštovním provozu.

trojuhbily-down-GREEN

CHYTRÝ & INOVATIVNÍ
Podporované projekty


Společnost StreetScooter GmbH se společně s univerzitními a průmyslovými partnery, podílí na financovaných projektech, které zahrnují výzkum a vývoj technologií orientovaných na budoucnost.

StreetScooter řeší otevřené problémy v oblasti elektromobility a realizuje inovativní projektové nápady v mezioborových konsorciích, aby přispěl k celostátnímu zřízení vozového parku pro elektromobily.

podporujeme-cv2

hybrid-100-wslogo-cvtech2